ВCI 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2016-2017 н.р.

12016-2017Коваленко ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяучасникВсеукраїнськийПашко М.І.
22016-2017Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеВсеукраїнськийТкачов О.М.Грабчак Д.В.
32016-2017Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаучасникВсеукраїнськийГубанова О.П.
42016-2017Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеВсеукраїнськийБарабаш С.О.
52016-2017Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеВсеукраїнськийРастьогін М.Ю.
62016-2017Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаучасникВсеукраїнськийРастьогін М.Ю.
72016-2017Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеВсеукраїнськийПашко М.І.
82016-2017Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеВсеукраїнськийПашко М.І.
92016-2017Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеВсеукраїнськийПашко М.І.
102016-2017Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеВсеукраїнськийМєшков О.Ю.
112016-2017Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаучасникВсеукраїнськийПашко М.І.
122016-2017Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраучасникВсеукраїнськийТихонова Л.І.Гордієнко О.В.
132016-2017Супрунюк ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаучасникВсеукраїнськийДубенюк О.О.
142016-2017Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаучасникВсеукраїнськийДубенюк О.О.
152016-2017Кореневський ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТучасникВсеукраїнськийЯндола А.А.
162016-2017Шатохін МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеВсеукраїнськийЯндола А.А.
172016-2017Отрішко ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеВсеукраїнськийЛевченко Я.О.Кірієнко В.В.
182016-2017Юрченко КарінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваII місцеОбласнийПещерова І.В.
192016-2017Петрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеОбласнийБарабаш С.О.
202016-2017Кореневський ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеОбласнийЯндола А.А.
212016-2017Білоусова НаталіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеОбласнийЯндола А.А.
222016-2017Лебедь ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеОбласнийБарабаш С.О.
232016-2017Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеОбласнийФальченко Н.Г.
242016-2017Грецька ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеОбласнийФальченко Н.Г.
252016-2017Кузьмич АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеОбласнийЯндола А.А.
262016-2017Желєзнова ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеОбласнийБарабаш С.О.
272016-2017Євтушенко ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеОбласнийГубанова О.П.Шовкун В.В.
282016-2017Шатохін МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеОбласнийЯндола А.А.
292016-2017Хохич ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласнийЯндола А.А.
302016-2017Проказін БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласнийБарабаш С.О.
312016-2017Шатохін МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласнийЯндола А.А.
322016-2017Стабровський ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласнийБарабаш С.О.
332016-2017Євдокимов РусланВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласнийБарабаш С.О.
342016-2017Ільвовський ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеОбласнийГубанова О.П.
352016-2017Кошовий ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласнийГубанова О.П.
362016-2017Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеОбласнийБарабаш С.О.
372016-2017Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеОбласнийГубанова О.П.
382016-2017Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.Палій Л.І.
392016-2017Марченко ІринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеОбласнийПалій Л.І.Трощієва Л.Є.
402016-2017Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.Палій Л.І.
412016-2017Плахін НікітаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийТкачова І.Ф.
422016-2017Замісна СвітланаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийТкачова І.Ф.
432016-2017Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийМєшков О.Ю.
442016-2017Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийПашко М.І.
452016-2017Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийПашко М.І.
462016-2017Левченко НінельВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийТкачова І.Ф.
472016-2017Біленко БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийПашко М.І.
482016-2017Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийПашко М.І.
492016-2017Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийПашко М.І.
502016-2017Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийРастьогін М.Ю.
512016-2017Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийРастьогін М.Ю.
522016-2017Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийРастьогін М.Ю.
532016-2017Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийГрабчак Д.В.Ткачов О.М.
542016-2017Ільвовський ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийКарпенко В.П.
552016-2017Коваленко ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеОбласнийПашко М.І.
562016-2017Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяI місцеОбласнийГрабчак Д.В.Ткачов О.М.
572016-2017Супрунюк ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеОбласнийДубенюк О.О.
582016-2017Кірюхіна ДіанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеОбласнийДубенюк О.О.
592016-2017Грецька ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеОбласнийДубенюк О.О.
602016-2017Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаI місцеОбласнийДубенюк О.О.
612016-2017Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеОбласнийЯковлєва К.І.
622016-2017Єрмосіна ОлесяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.
632016-2017Полевик МаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.
642016-2017Александров ЄгорВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеОбласнийТрощієва Л.Є.
652016-2017Соколова НадіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеОбласнийБаранецька Н.П.
662016-2017Голобородько АнгелінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеОбласнийКірієнко В.В.
672016-2017Отрішко ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваI місцеОбласнийЛевченко Я.О.Кірієнко В.В.
682016-2017Стадник ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеОбласнийКірієнко В.В.
692016-2017Хомусяк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...правоIII місцеОбласнийРізниченко І.І.
702016-2017Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласнийТихонова Л.І.Гордієнко О.В.
712016-2017Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраI місцеОбласнийТихонова Л.І.Гордієнко О.В.
722016-2017Стебловський ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийКозлова О.Г.
732016-2017Терещенко ДенисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийКозлова О.Г.
742016-2017Ночовна ВалентинаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеМіськийХаритонова І.М.
752016-2017Максимук ГаннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.
762016-2017Бабенко АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.Козлова О.Г.
772016-2017Танигін АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийХавруняк Л.М.
782016-2017Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраI місцеМіськийТихонова Л.І.Гордієнко О.В.
792016-2017Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийГордієнко О.В.
802016-2017Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийЛях Т.М.Гордієнко О.В.
812016-2017Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіськийТихонова Л.І.Гордієнко О.В.
822016-2017Садирова ДіанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
832016-2017Терещенко ДенисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийХавруняк Л.М.
842016-2017Кошовий ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
852016-2017Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
862016-2017Ільвовський ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
872016-2017Клеймьонова ІринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеМіськийРізниченко І.І.
882016-2017Довгань БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеМіськийНауменко А.М.
892016-2017Хомусяк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...правоII місцеМіськийРізниченко І.І.
902016-2017Юрченко КарінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваIII місцеМіськийПещерова І.В.
912016-2017Видин ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийКірієнко В.В.
922016-2017Ткаченко КсеніяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийБаранецька Н.П.
932016-2017Фисина КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийКірієнко В.В.
942016-2017Стадник ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийКірієнко В.В.
952016-2017Бреженко НікітаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийКірієнко В.В.
962016-2017Тищенко ВікторіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийКірієнко В.В.
972016-2017Отрішко ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваI місцеМіськийЛевченко Я.О.Кірієнко В.В.
982016-2017Голобородько АнгелінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваI місцеМіськийКірієнко В.В.
992016-2017Данілішин ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийБаранецька Н.П.
1002016-2017Соколова НадіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеМіськийБаранецька Н.П.
1012016-2017Бондаренко СофіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийБаранецька Н.П.
1022016-2017Молчанова Вероніка-ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийЯковлєва К.І.
1032016-2017Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіськийЯковлєва К.І.
1042016-2017Губей МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийЯковлєва К.І.
1052016-2017Ксєнєвіч ОльгаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
1062016-2017Єрмосіна ОлесяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеМіськийТрощієва Л.Є.
1072016-2017Єрмосін ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
1082016-2017Кондаков БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіськийЛісова Н.Т.
1092016-2017Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеМіськийЯковлєва К.І.
1102016-2017Полевик МаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
1112016-2017Александров ЄгорВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеМіськийТрощієва Л.Є.
1122016-2017Муляров БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеМіськийДубенюк О.О.
1132016-2017Супрунюк ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаI місцеМіськийДубенюк О.О.
1142016-2017Кірюхіна ДіанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеМіськийДубенюк О.О.
1152016-2017Грецька ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеМіськийДубенюк О.О.
1162016-2017Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаI місцеМіськийДубенюк О.О.
1172016-2017Коваленко ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеМіськийПашко М.І.
1182016-2017Петрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
1192016-2017Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
1202016-2017Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяI місцеМіськийГрабчак Д.В.Ткачов О.М.
1212016-2017Ільвовський ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеМіськийКарпенко В.П.
1222016-2017Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеМіськийКарпенко В.П.
1232016-2017Плахін НікітаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачова І.Ф.
1242016-2017Замісна СвітланаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачова І.Ф.
1252016-2017Ілюк МаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачова І.Ф.
1262016-2017Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийМєшков О.Ю.
1272016-2017Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
1282016-2017Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачова І.Ф.
1292016-2017Присяжнюк ВеронікаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийМєшков О.Ю.
1302016-2017Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
1312016-2017Левченко НінельВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачова І.Ф.
1322016-2017Садирова ДіанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
1332016-2017Букацель ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачова І.Ф.
1342016-2017Біленко БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
1352016-2017Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
1362016-2017Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийПашко М.І.
1372016-2017Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
1382016-2017Шестаков ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачов О.М.
1392016-2017Петрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
1402016-2017Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийРастьогін М.Ю.
1412016-2017Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
1422016-2017Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийГрабчак Д.В.Ткачов О.М.
1432016-2017Кошовий ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийКарпенко В.П.
1442016-2017Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийКарпенко В.П.
1452016-2017Ільвовський ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийКарпенко В.П.
1462016-2017Замісна СвітланаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.Палій Л.І.
1472016-2017Молчанова Вероніка-ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.Палій Л.І.
1482016-2017Кондаков БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
1492016-2017Чобулда ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
1502016-2017Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеМіськийТрощієва Л.Є.Палій Л.І.
1512016-2017Черняєв ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.Палій Л.І.
1522016-2017Терещенко ДенисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
1532016-2017Довгань БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.Палій Л.І.
1542016-2017Марченко ІринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
1552016-2017Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.Палій Л.І.
1562016-2017Кусік ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийШовкун В.В.
1572016-2017Карпенко СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийЯндола А.А.
1582016-2017Ющенко АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийБарабаш С.О.
1592016-2017Проказін БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийБарабаш С.О.
1602016-2017Березкін ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийГубанова О.П.
1612016-2017Шатохін МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийЯндола А.А.
1622016-2017Стабровський ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийБарабаш С.О.
1632016-2017Євдокимов РусланВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийБарабаш С.О.
1642016-2017Копилов ВадимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийБарабаш С.О.
1652016-2017Ільвовський ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийГубанова О.П.
1662016-2017Кошовий ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийГубанова О.П.
1672016-2017Олесов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийГубанова О.П.
1682016-2017Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеМіськийБарабаш С.О.
1692016-2017Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеМіськийГубанова О.П.
1702016-2017Дмитрієнко ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеМіськийЛуценко Т.О.
1712016-2017Петрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеМіськийБарабаш С.О.
1722016-2017Кореневський ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеМіськийЯндола А.А.
1732016-2017Білоусова НаталіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийЯндола А.А.
1742016-2017Лебедь ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеМіськийБарабаш С.О.
1752016-2017Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеМіськийФальченко Н.Г.
1762016-2017Грецька ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеМіськийФальченко Н.Г.
1772016-2017Кузьмич АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеМіськийЯндола А.А.
1782016-2017Овчаренко АннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеМіськийБарабаш С.О.
1792016-2017Желєзнова ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеМіськийБарабаш С.О.
1802016-2017Євтушенко ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийГубанова О.П.Шовкун В.В.
1812016-2017Шатохін МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийЯндола А.А.
Яндекс.Метрика